NASZA OFERTA                                MONTAŻ I SPRZEDAŻ POKRYĆ DACHOWYCH
OFERTA
Akcesoria Dachowe

Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego barwionego w masie i odpornego na UV. Stosowany zamiast systemowych elementów zakończeń kalenicy.

producent

Służy jako zabezpieczenie części okapowej dachu przed przedostawaniem się gryzoni, ptaków oraz dużych owadów pod połać dachu. Charakteryzuje się wysoką elastycznością, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do profilu pokrycia dachowego.

producent

Stosowany jest jako zabezpieczenie przed przedostawaniem się gryzoni, ptaków oraz dużych owadów pod połać dachu. Podpiera pierwszą dachówkę, zastępując łatę, umożliwiając wentylację i przepływ opadów spływających po membranie dachowej.

producent

Służy do mocowania kosza dachowego tłoczonego poprzecznie. Sposób montażu pozwala uniknąć jego dziurawienia.

producent

Przeznaczone są do trwałego mechanicznego zamocowania gąsiora do łaty kalenicowej.

producent

Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz sztywnej, przezroczystej listwy z poliwęglanu. Są odporne nawet na najcięższe warunki atmosferyczne (w tym promienie UV i duże wahania temperatur).

producent

Element przeznaczony do uszczelnienia połączenia kątowego dwóch połaci dachowych.Kosz dachowy tłoczony podłużnie wykonany jest z profilowanej blachy aluminiowej pokrytej lakierniczymi powłokami poliestrowymi.

producent

Element przeznaczony do uszczelnienia połączenia kątowego dwóch połaci dachowych. Kosz dachowy tłoczony poprzecznie wykonany jest z profilowanej blachy aluminiowej pokrytej lakierniczymi powłokami poliestrowymi.

producent

Zapewnia prawidłową wentylację pomiędzy dachówkami a okapem. Równocześnie pełni funkcję dystansową, najczęściej stosowana przy dachówce typu karpiówka.

producent

Nadaje się do stosowania prawie do wszystkich typów pokryć dachowych. Stosowana jest jako element wentylacyjny przy okapie w dachach skośnych. Kratka zabezpiecza przestrzeń wentylacyjną dachu przed ptactwem, gryzoniami, nawiewaniem liści oraz innymi zanieczyszczeniami. Równocześnie umożliwia odpowiednią wentylację dachu.

producent

Aluminiowa listwa kominowa, która uszczelnia newralgiczne miejsca wokół komina, stanowiąc zarazem estetyczne wykończenie prac dekarskich.

producent

Element umożliwiający komunikację na dachu podczas dozoru i konserwacji kominów, rynien i innych urządzeń montowanych na dachach.

producent

Element składowy ławy kominiarskiej służy do połączenia ławy ze wspornikiem pod odpowiednim kątem zależnym od spadku połaci dachu. Podłużne i okrągłe otwory służą do połączenia z przy pomocy śrub.

producent

Element przeznaczony do odprowadzenia wód opadowych lub skroplin na linii okapu. Pas okapowy naddrynnowy wykonany jest z profilowanej blachy aluminiowej pokrytej lakierniczymi powłokami poliestrowymi.

producent

Podstawowy element kompletnego systemu zabezpieczeń przeciwśniegowych, który zapobiega gwałtownemu osuwaniu się śniegu z połaci dachu.

producent

Podsufitka Bryza to rozwiązanie kompletne, składające się z deski pełnej i perforowanej, listwy J oraz listwy H, uzupełniające system rynnowy Bryza, pozwalające na estetyczne i trwałe wykończenie dachu. Podsufitki nie należy stosować w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

producent

Element służący do rozbijania osuwającego się śniegu na dachach pokrytych blachodachówk ą o module przetłoczenia blachy 350mm  400mm

producent

Stosowany do rozbijania warstwy śniegu na dachach spadzistych.

producent

Element przeznaczony do wchodzenia i chodzenia po dachach skośnych podczas dozoru i konserwacji kominów, rynien i innych   urządzeń montowanych na dachach.

producent

Pozwala na natychmiastowe uszczelnienie obróbek dekarskich, masztów, anten i wyłazów dachowych.

producent

Wykonana jest z plisowanego alumunium, lakierowanego farbą poliestrową.

producent

Taśma Vroll wykonana jest z polipropylenowej włókniny i dwóch pasów z ryflowanej blachy aluminiowej. Wzdłuż brzegów znajdują się paski samoprzylepnej taśmy butylowej.

producent

Taśma kominowa wykonana jest z ryflowanej blachy aluminiowej pokrytej powłoką poliestrowa.Spodnia strona taśmy pokryta jest butylową masą klejącą.

producent

Posiada dużą siłę klejenia i przylegania, jest łatwa w montażu, zapewnia natychmiastowe uszczelnienie obrabianych powierzchni.

producent

Element przeznaczony do obróbki komina, przede wszystkim do jego uszczelnienia z elementami pokrycia dachowego. Taśma kominowa wykonana jest z ryflowanej blachy ołowianej pokrytej powłoką poliestrowa. Spodnia strona taśmy pokryta jest butylową masą klejącą.

producent

Element przeznaczony do obróbki komina, przede wszystkim do jego uszczelnienia z elementami pokrycia dachowego. Taśma kominowa wykonana jest z płaskiej blachy ołowianej pokrytej powłoką poliestrowa. Spodnia strona taśmy pokryta jest butylową masą klejącą.

producent

Samoprzylepna taśma z elastycznej pianki poliuretanowej nasączonej zawiesiną akrylu, wzmocniona siatką. Jednostronnie pokryta klejem na bazie dyspersji akrylowej zapewniającym wysoką przyczepność do różnych podłoży. Przekładka wykonana jest z papieru silikonowego. Taśmy przeznaczone są do uszczelniania skosów, koszy i kalenic dachowych.

producent

Służy do prowadzenia drutu odgromowego na szczytach dachów.

producent

Element służący do montażu płotków przeciwśniegowych. Przeznaczony do blachodachówe k o profilu 350 mm i 400 mm.

producent

Element służący do montażu płotków przeciwśniegowych. Przeznaczony do pokryć płaskich takich jak: blacha płaska, trapezowa, papa itp

producent

Samoprzylepna pianka stosowana do uszczelnienia połączenia pomiędzy koszem a pokryciem dachu.

producent

W PRZYGOTOWANIU

producent

Wkręt samowiercący przeznaczony do mocowania blach i elmentów stalowych do nośnych elementów konstrukcji stalowych oraż do mocowania na zakład blach stalowych.

producent

Wkręt samowiercący przeznaczony do mocowania blach do konstrukcji drewnianej. Wkręt wyposażony jest w wiertło ze zredukowanym punktem wiercącym, gwint do drewna oraz łeb sześciokątny wraz z podkładką stalową z uszczelką EPDM.
 

producent

Przeznaczony jest do mocowania ław i stopni kominiarskich do podłoży drewnianych.

producent

Przeznaczony do mocowania uchwytów płotka przeciwśniegowego do konstrukcji drewnianej dachu.

producent

Służy do montażu ław i stopni kominiarskich na dachach spadzistych pokrytych blachą układaną w rąbek stojący.

producent

Służy do montażu ław kominiarskich do ścian lub kominów.

producent

Element przeznaczony do mocowania łaty kalenicowej. Wspornik łaty wykonany jest z wyprofilowanej, ocynkowanej blachy stalowej.

producent

Element przeznaczony do mocowania łaty kalenicowej. Wpornik wykonany jest ze specjalnego gwoździa połączonego z uchwytem do łaty w kształcie litery U

producent

Służy do montażu ław i stopni kominiarskich na dachach spadzistych pokrytych blachodachówk ą. Wspornik mocuje się do konstrukcji dachu.

producent

Element służący do montażu ław oraz stopni kominiarskich. Przeznaczony do pokryć płaskich takich jak: blacha płaska, trapezowa, papa itp.

producent

Stosowany do wentylacji kalenicy na dachach pokrytych gontem bitumicznym. Wykonany jest z PVC barwionego w masie na kolor czarny, odpornego na promieniowanie UV.

producent

Element wentylacyjny kalenicy ze szczotką, służy do uszczelnienia oraz wentylacji kalenicy i grzbietu.

producent
 • Image 1
 • Image 2
 • Image 3
 • Image 4
 • Image 5
 • Image 6
 • Image 7
 • Image 9
 • Image 10
 • Image 11
 • Image 12
 • Image 12
 • Image 12